CHWASTOWISKO

niedziela, 17 sierpnia 2008

Gdy półtora roku temu po raz pierwszy fotografowałam polne kwiaty, ani bym nie przypuszczała, że to niewinne hobby przerodzi się w tak wielką pasję. Znalazła ona swój wyraz najpierw na tym blogu, a wkrótce później rozwinęła się w autorską stronę www, nazwaną przeze mnie Chwastowiskiem Warszawskim.
Niestety, przeliczyłam się z siłami. Trudno jest pogodzić codzienne życie, fotograficzne wyprawy, obróbkę zdjęć, oznaczanie gatunków - i webmasterowanie. Musiałam wybrać inny wariant. Po długim namyśle zdecydowałam się przenieść Chwastowisko w miejsce, które daje możliwość łatwego wstawiania nowych fotografii. Oto efekt:

nowe Chwastowisko Warszawskie - zapraszam :)

Nowe Chwastowisko jest od starego lepsze pod wszelkimi względami. Przede wszystkim umożliwia dodawanie komentarzy pod każdym wpisem. Równie wielka zaleta to dostępność kanałów RSS. A miłośnicy zagadek zapewne docenią bezpośrednie linki do nieoznaczonych gatunków.
Tak więc... wszystkich zainteresowanych przyrodą zapraszam na zupełnie świeże, jeszcze pachnące łaką, nowe Chwastowisko Warszawskie.

niedziela, 18 listopada 2007

Przez osiem miesięcy prowadziłam tu fotograficzny dziennik. Zyskał liczne grono sympatyków, którym gorąco dziękuję za regularne odwiedziny i ciekawe dyskusje, a także za pomoc w identyfikacji roślin i zwierząt.
Niestety, nadchodzi zima, czas niesprzyjający ciekawym zdjęciom przyrody. Tak więc przyszła pora na zmianę formuły - od dziś dziennik zmienia się w tygodnik. Jednocześnie miło mi poinformować, że dla zainteresowanych florą i fauną przygotowałam coś w zamian. Przedstawiam Wam... Chwastowisko:

Zapraszam na Chwastowisko :)

Pracowałam nad tą stroną przez parę ostatnich miesięcy. Skupia w sobie plon fotograficznych wędrówek po warszawskich trawnikach, parkach, łąkach i ugorach. Wciąż nie jest skończona, na publikację czeka jeszcze wiele zdjęć. Co parę dni dokładam kolejną ich porcję.
Mam nadzieję, że Chwastowisko Wam się spodoba. Szczególnie polecam je miłośnikom zagadek, gdyż zawiera ich w sobie mnóstwo.
Serdecznie zapraszam. :)

| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Agregator Blogów Przyrodniczych
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...